Michigan zamyka 14 nielegalnych salonów gier

Nie ma odkupienia: Michigan zamyka 14 nielegalnych salonów gier w sześciu okręgach

Atak na obiekty hazardowe w Michigan, które rzekomo oferują legalne, oparte na umiejętnościach gry hazardowe, doprowadziło do zamknięcia 14 salonów gier w 2019 r., informuje Michigan Control Board (MGCB).

Śledczy zaangażowani we wspólną operację między MCGB a Prokuratorem Generalnym w Michigan wydali operatorom rozkazy zawieszenia działalności. Stwierdzono, że hostują nielegalne automaty do gier hazardowych.

Firmy te postanowiły się zamknąć, aby nie stawić czoła potencjalnym oskarżeniom o przestępstwo, które mogłoby doprowadzić do dziesięcioletniego więzienia.

Czym jest gra odkupienia?

„Gry odkupienia” ogólnie odnoszą się do gier, opartych na umiejętnościach, które nagradzają gracza biletami, które można wymienić na nagrody bezgotówkowe w wyznaczonych lokalizacjach – stąd ta nazwa.

Firmy hazardowe od dawna opracowują automaty do gier dostosowane do różnych przepisów dotyczących gier hazardowych w Stanach Zjednoczonych.
Problem polega na tym, że w niektórych jurysdykcjach organy regulacyjne nie zgadzają się co do definicji słowa „dostosowanie się”.

Co mówią zasady

W komunikacie prasowym MCGB odmówiło komentarza na temat natury nielegalnych maszyn, poza stwierdzeniem, że zostały one uznane przez śledczych za maszyny oparte na przypadku, a nie na umiejętnościach.

Przepisy hazardowe Michigan określają, że gry, których nie można zdefiniować jako gry odkupienia, to gry takie jak „ruletka, beano, karty, kości, koło fortuny, poker wideo, automaty do gier lub gry, w których wygrana zależy przede wszystkim od przypadku lub przypadkowych okoliczności poza kontrolą gracza. ”

michigan zamyka

Ponadto to każda “gra, która zawiera mechaniczne lub fizyczne urządzenie, które bezpośrednio lub pośrednio upośledza lub zakłóca umiejętności gracza.”

Do tego, gry odkupienia muszą zachować pewne cechy. Na przykład przyznanie nagrody musi opierać się na osiągnięciu przez gracza celu gry lub w inny sposób na wyniku gracza.

Reguły przedstawiają, że w takich grach „ można przyznawać wyłącznie nagrody bezgotówkowe, zabawki, kupony lub inne wartości wymienialne na nagrody bezgotówkowe, lub zabawki ”.

Zakłady sportowe w Michigan

Nadchodzą zmiany – MCGB przygotowuje się do wdrożenia i nadzorowania niedawno uchwalonej Ustawy o zakładach sportowych, która zalegalizowała zakłady sportowe online, gry kasynowe, poker i DFS.

Richard S. Kalm, dyrektor wykonawczy MGCB, skorzystał z okazji, aby podkreślić różnicę między regulowanym i nieuregulowanym środowiskiem hazardowym.

„Nielegalny hazard może prowadzić do prania pieniędzy i innych przestępstw, które mają wpływ na bezpieczeństwo społeczności Michigan”, powiedział w oficjalnym oświadczeniu. „Legalny hazard jest opodatkowany i regulowany, a podatki wracają do społeczności jako fundusze na edukację. Nielegalna gra hazardowa nie wspiera społeczności, ale zamiast tego wysysa z niej fundusze ”.